קנייה בטוחה

ביקיני 149 דואגת ללקוחות שלה

חלק 1 - מידע שאנו אוספים אודותיך

מידע שמסופק על ידך בעת ההרשמה או ביצוע רכישה מקוונת או בחנויות שלנו.

אנו רשאים להשתמש במידע אישי זה כדי לנהל את הגישה. שלך לאתר, לאמת את זהותך ולספק לך את המוצרים או השירותים שלנו
מידע המסופק כאשר אתה יוצר איתנו קשר. אנו עשויים להשתמש במידע אישי זה כדי להבין ולהגיב לשאלה שלך או להגיב.
שימושים כללי. אנו עשויים גם להשתמש במידע האישי שלך כדי לשפר ולהתאים אישית את החוויה שלך איתנו, ועם הסכמתך במידת הצורך, לשלוח לנו מידע אודותינו ולהודיע ​​לך על מוצרים ושירותים אחרים שעשויים לעניין אותך.
מידע שנאסף באופן פסיבי. אנו משתמשים במידע שנאסף באופן פסיבי כדי לפקח ולשמור על הביצועים של האתרים שלנו, לנתח מגמות, שימוש ופעילויות בקשר לשירותים שלנו, לאמת משתמשים ולהבטיח את תאימותם הטכנולוגית עם המשתמשים, ולמטב את מאמצי השיווק שלנו.


נתונים מצטברים. אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך כדי ליצור נתונים מצטברים שאינם כוללים מידע אישי ולא ניתן להשתמש בהם כדי לזהות אותך. לדוגמה, נתונים מצטברים עשויים לכלול נתונים המתארים את המאפיינים הדמוגרפיים, השימוש או מאפיינים אחרים של משתמשי האתר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעביר ו / או למכור נתונים מצטברים או קבוצתיים על משתמשי האתר למטרות חוקיות.
שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי). ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך הודעות דוא"ל על החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

 

 

חלק 2 - הסכמה

איך אתה מקבל את הסכמתי?
כאשר אתה מספק לנו פרטים אישיים כדי להשלים עסקה, אמת את כרטיס האשראי שלך, בצע הזמנה, ארגן משלוח או החזר רכישה,  אנו רומזים שאתה מסכים לאיסוף שלנו ולהשתמש בה מסיבה ספציפית זו בלבד
אם אנו מבקשים את הפרטים האישיים שלך מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נשאל אותך ישירות על הסכמתך המפורשת, או תספק לך הזדמנות לומר לא.

כיצד ניתן לבטל את הסכמתי?

אם לאחר שתצטרף, תשנה את דעתך, תוכל לבטל את הסכמתך כדי שנוכל ליצור עמך קשר, להמשך איסוף, שימוש או גילוי של המידע שלך, בכל עת, על ידי פנייה אלינו בכתובת - 

 

חלק 3 - גילוי

אנו עשויים לחשוף את הפרטים האישיים שלך אם אנו נדרשים על פי חוק לעשות כך או אם אתה מפר את התנאים וההגבלות שלנו.


חלק 4 - תַשְׁלוּם:

1. ביצוע הזמנה

הזמנה תבוצע באמצעות אתר ביקיני 149. השלמת ההזמנה ע"י הקונה מהווה התחייבות לרכישה ולתשלום בגין המוצרים ו/או השירותים המוזמנים.

 

2. בדיקה ואישור הזמנה

חיוב הלקוח/ה יתקיים רק לאחר השלמת עיבוד ההזמנה, וידוא של זמינות המוצרים המוזמנים ותנאי האספקה ואישור ההזמנה ע"י ביקיני 149.

3. תשלום

התשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי – ישירות באמצעות אתר האינטרנט, או באמצעות פייפל.

חלק 5 - שירותי צד שלישי

באופן כללי, ספקי צד שלישי המשמשים אותנו רק לאסוף, להשתמש ולחשוף את המידע שלך במידה הנדרשת כדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו.
עם זאת, ספקי שירותים מסוימים של צד שלישי, כגון שערי תשלום ומעבדי תשלום אחרים, מכילים מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לגבי עסקאות הקשורות לרכישה.
עבור ספקים אלה, מומלץ לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם, כך שתוכל להבין את האופן שבו המידע האישי שלך יטופל על ידי ספקים אלו.
בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או יש מתקנים הממוקמים שיפוט שונה מאשר לך או לנו. לכן, אם אתה בוחר להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותיו של ספק שירות של צד שלישי, המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) שבהם נמצא ספק השירות או המתקנים שלו.

  • Pinterest - White Circle
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

שירות לקוחות 24/7 - sales@bikini149.net

כל הזכויות שמורות לביקיני 149 - 2018